Tytuł linku niewidoczny gołym okiem

Specyfikacja sali

Liczba miejsc w układzie amfiteatralnym 882 miejsca
Liczba miejsc w układzie bez widowni - układ balowy, przy okrągłych stołach 500 miejsc
Powierzchnia widowni 1012 m2
Powierzchnia sceny 600 m2
Okno sceniczne 225 m2

Wyposażenie

Projektory Multimedialne
System ruchomych sufitów służący do regulacji akustyki
Wi-Fi
Klimatyzacja
Mikrofony bezprzewodowe
Możliwość wielokanałowej rejestracji dźwięku
Możliwość nagrywania konferencji
Streaming audio-video

Funkcjonalność sali i układy

Sala Koncertowa to funkcjonalna przestrzeń dostosowująca się do potrzeb każdego wydarzenia. Jest to możliwe dzięki: mobilnej widowni, systemowi zapadni scenicznych i prosceniowych, kopułom sufitu mobilnego i ścianie mobilnej. Część widowni ulokowana jest na trzech balkonach: głównym i dwóch bocznych (dolnym i górnym). System ruchomych zapadni pozwala na stworzenie proscenium i orkiestronu oraz dowolne kształtowanie sceny. Jedna z zapadni znajdująca się w kieszeni tylnej pełni funkcję platformy do transportu elementów scenografii czy dekoracji bezpośrednio w obszar sceny. Za doskonałą akustykę sali odpowiada, m.in. pięć ruchomych kopuł ulokowanych na suficie, dwustronna ściana mobilna, która pochłania/ odbija dźwięk, a także technika wykończenia ścian w postaci tzw. pikado, które posiada również niezaprzeczalny walor estetyczny. Dodatkowo na wyposażeniu sali znajduje się mobilna muszla koncertowa – do wykorzystania w przypadku koncertu orkiestry na scenie lub orkiestry w towarzystwie chóru. Sala wyposażona jest w nowoczesną technologię sceniczną, nagłośnieniową i oświetleniową, projektory multimedialne, bezprzewodowe mikrofony, wifi, możliwość wielokanałowej rejestracji dźwięku, nagrywania konferencji oraz streamingu audio-video. Kieszeń tylna Sali Koncertowej otwiera się na zewnątrz, umożliwiając realizację wydarzeń plenerowych.

Opcja demontażu widowni umożliwia organizację imprez „stojących”. W tym wariancie – w celu uzyskania większej przestrzeni – istnieje również możliwość połączenia Sali Koncertowej z Salą Kameralną.

 

 

 

Sala Koncertowa jest wymarzoną przestrzenią do realizacji dużych konferencji. Kiedy organizatorowi zależy na tym by prelegenci znajdowali się jak najbliżej publiczności, doskonałym rozwiązaniem jest wydłużenie proscenium. Ten układ jest możliwy przez usunięcie dwóch pierwszych sektorów widowni. Rzędy od A do G zostają zdemontowane i umieszczone w magazynie krzeseł. Powierzchnia sceny zyskuje dzięki temu około 170 m2. Po demontażu sektora I i II sala koncertowa nadal może pomieścić do ok. 700 osób.  Dostęp do sceny jest możliwy z poziomu pierwszego rzędu sektora trzeciego, w którym (przy tym układzie) najczęściej umieszcza się prelegentów i najważniejszych gości. Wówczas jedynie krok dzieli ich od wejścia na scenę.

Układ ten sprawdza się zarówno podczas konferencji, jak i części oficjalnych wydarzeń, poprzedzających bale i gale.

fot: Futura Media

Aranżacja sali w tym układzie zakłada udostępnienie widowni Sali Koncertowej na 1206 miejsc w następującej konfiguracji: sektory I i II na płasko bez miejsc siedzących (550 miejsc stojących), sektor III (wyłączone rzędy I, II, III z uwagi na ograniczoną widoczność sceny) – 406 miejsc siedzących, sektory IV, V, VI (balkony, 250 miejsc siedzących).

 

Do pobrania

Zestawienie sprzętowe oświetlenia 2024 pobierz
Zestawienie sprzętowe nagłośnienia 2024 pobierz
Zestawienie sprzętowe multimediów 2024 pobierz
Regulamin obiektu i zarządzenie pobierz
Cennik najmu CKK Jordanki pobierz

Referencje

Barbórka od backstage’u

Obiekt CKK Jordanki to wielofunkcyjna i bardzo elastyczna przestrzeń eventowa. Spełnił on nasze wszystkie oczekiwania zarówno pod kątem architektury ale co najważniejsze możliwości technicznych które pozwoliły nam na stworzenie multimedialnego widowiska. Zaangażowanie pracowników na miejscu  było bardzo duże, mogliśmy zawsze skonsultować nasze pomysły oraz na bieżąco rozwiązywać nowe wyzwania jakie stawały przed nam z racji czasu jakie mieliśmy na re-aranżacje Sali po pierwszej części wydarzenia. Jest to bardzo cenna cecha, której nie posiadają wszystkie obiekty w Polsce a mianowicie „elastyczność”.

Natalia Truszczyńska – Account Director | Member of the Board w Concept Music Art Sp. Z.O.O.

Natalia Truszczyńska – Account Director | Member of the Board w Concept Music Art Sp. Z.O.O.

Kryształowy Jubileusz – słodka metoda na sukces

Współpraca z całym zespołem CKK Jordanki od samego początku przebiegała bardzo sprawnie. Wszyscy pracownicy dali poznać się, jako doświadczeni profesjonaliści służący pomocą i wsparciem na każdym etapie realizacji eventu. Już na starcie przygotowań dało się odczuć chęć zrealizowania niepowtarzalnego projektu a z każdym dniem przygotowań do eventu wiadomo było, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Całość przygotowań i realizacji zarówno od strony formalnej jak i technicznej była na najwyższym poziomie.

Marcin Trybura - Media & Event Director w Futura Sp. z o.o.

Marcin Trybura - Media & Event Director w Futura Sp. z o.o.

Case studies

Pokaż wszystko
Barbórka

24 listopada, 2017

Barbórka od backstage’u

13.10.2018. Toruń. Konferencja dla grafikow Grafconf . Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz

13 października, 2018

Dobra robota, GrafConf!

Kryształowy Jubileusz 15 lat Krajowej Spółki Cukrowej S.A.

9 listopada, 2017

Kryształowy Jubileusz – słodka metoda na sukces

Kontakt dla organizatorów

Karolina Szczepanowska

kierownik działu, wydarzenia kulturalne, koncerty i przedstawienia

Tel. 516 278 017

k.szczepanowska@jordanki.torun.pl

Krystian Góralski

specjalista ds. organizacji i koordynacji targów i konferencji

Tel. 516 278 019

mice@jordanki.torun.pl, k.goralski@jordanki.torun.pl

Sale konferencyjne można rezerwować poprzez panel rezerwacji. W przypadku sal koncertowych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

Dla organizatorów

Jeśli jesteś organizatorem wydarzenia kulturalnego, lub potrzebujesz informacji technicznych na temat budynku i możliwości CKK Jordanki, zapoznaj się z naszą ofertą dla organizatorów wydarzeń kulturalnych.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2007 - 2013 oraz ze środków Gminy Miasta Toruń